Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulamin

Informacje ogólne

 

  1. 1. Sklep Internetowy,  dostępny pod adresem www.majsterkownia.pl,  prowadzony jest przez firmę  Mirad s.c  62-020 Swarzędz, ul. Bema 17 NIP: 77-289-56-67, REGON: 300247352,  wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej o numerze 2895.
  2. 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.majsterkownia.pl , są w walucie PLN i  są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Składanie zamówień

 

  1. W celu złożenia zamówienia, należy poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na  stronie sklepu. W przypadku podania w formularzu niekompletnych danych, lub danych budzących wątpliwości, zamówienie nie będzie zrealizowane.
  2. Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia, otrzymają Państwo informację potwierdzająca , o złożeniu zamówienia. Potwierdzenie zostanie wysłane, na adres mailowy, podany podczas składania zamówienia.
    Ponadto, każde zamówienie jest potwierdzane przez nasza firmę, telefonicznie, na podany przez Państwa nr telefonu: stacjonarny lub komórkowy.
    W przypadku braku potwierdzenia, w ciągu 24 h, od momentu złożenia zamówienia, zastrzegamy sobie możliwość do odstąpienia od jego realizacji.

 

Osoba zamawiająca może skorygować, zamówienia tylko przed jego zatwierdzeniem i wysłaniem. Każde następne zamówienie złożone na odrębnym formularzu zamówień traktowane będzie jako osobne zamówienie.

 

Rezygnacja z zamówienia, jest możliwa na etapie , gdy przesyłka nie została jeszcze przekazana firmie kurierskiej. W takim przypadku należy nas o tym poinformować , drogą mailową na adres sklep@majsterkownia.pl lub telefonicznie pod nr tel. 665-028-558.

Wszelkie zamówienia kierowane na adres sklep@majsterkownia.pl ,wiążą się z akceptacją regulaminu sklepu.

 

Czas realizacji i dostawa

 

Realizacja zamówienia trwa od 2-7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. Kurier dostarcza przesyłkę zazwyczaj następnego dnia od wysyłki (dostawa od. godz. 10-18).

Towar wysłany w piątek, dociera do klienta w poniedziałek.

Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę za dodatkową opłatą.
W każdej chwili, można sprawdzić, co się dzieje z przesyłką, klikając na linka „sprawdź stan przesyłki”

Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. Zamówień do realizacji za granicą dotyczą oddzielne zasady terminowe i cenowe.


Bezpieczeństwo przesyłki

 

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone bezpośrednio pod wskazany przez Państwo adres zamieszkania , lub adres miejsca pracy przez sprawdzoną przez nas firmę kurierską UPS. Każdy zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu,  oraz opakowaniu dodatkowym, chroniącym towar w czasie transportu.

 

Przed przybyciem kuriera:

a) Klient oczekujący na przesyłkę powinien przed przybyciem kuriera przygotować narzędzie, którym będzie mógł przeciąć taśmy i opakowanie zewnętrzne przesyłki w celu sprawdzenia zawartości

b) jeśli w trakcie zamawiania Klient wybrał opcję płatności “gotówka przy odbiorze” należy przygotować kwotę do zapłaty

 

W obecności kuriera:

a) po przyjeździe kuriera należy w obecności kuriera sprawdzić stan zewnętrznym przesyłki

b) pokwitować i opłacić przesyłkę(jeśli nie była opłacona wcześniej przelewem)

c) rozpakować i sprawdzić stan oraz kompletację zawartości

 

Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości typu: uszkodzenia mechaniczne, niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. W protokole należy odnotować poniższe dane:

- informacje o oznaczeniach ostrzegawczych na zewnątrz opakowania (czy były- nalepki “ostrożnie szkło”, “góra dół”, taśma klejąca lub firmowa)

- informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania (karton, wypełnienie)

- informacje o uszkodzeniach (które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone)

 

Zaistniałe zdarzenie należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie i przesłać kopię protokołu szkody (faksem lub pocztą) do Majsterkownia.pl

 

Ochrona danych osobowych.

 

Sklep www.Majsterkownia.pl gwarantuje swoim klientom ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem tj. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883). Dane zamawiającego wykorzystywane będą wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz przesyłania informacji promocyjnych oraz materiałów reklamowych i nie zostaną przekazane osobom trzecim ani firmom. 

 

Na żądanie klienta, dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy danych, o czym klient zostanie poinformowany.

 

 

Koszty przesyłki.

 

Koszt przesyłki przy zamówieniu o wartości brutto powyżej 500zł i łącznej wadze towaru do 30 kg, ponosi sklep www.Majsterkownia.pl.

 

Przy kwocie zamówienia mniejszej niż 500zł brutto koszt przesyłki w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki ponosi klient (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo.

 

Pocztą Polską wysyłamy towar o wartości zamówienia do 250 zł, powyżej tej kwoty wysyłka jest realizowana wyłącznie poprzez firmę kurierską.

Koszty przesyłki uzależnione są od cennika Poczty Polskiej.

 

 

Formy płatności

 

Klient ma możliwość wyboru jednego  trzech sposobów płatności:

 

- „Za pobraniem”-  płatność u kuriera lub u listonosza przy odbiorze przesyłki

Jeżeli suma zamówienia przekroczy 400 zł, klient (zamawiający) ,podczas składania zamówienia, może zostać poproszony o dokonanie przedpłaty na konto. Jeżeli wpłata nie zostanie dokonana, zamówienie jest automatycznie anulowane, klient w tym przypadku zostaje niezwłocznie poinformowany o zaistniałym fakcie.

- „Przedpłata na konto” - płatność przelewem na konto firmy Mirad s.c. ,

W.Z. WBK  17 1090 1450 0000 0001 0516 8901

Wszystkie wpłaty są na bieżąco monitorowane, także wysyłamy towar niezwłocznie po odnotowaniu przelewu

- Gotówka w siedzibie firmy

 

 

Ceny i rabaty

 

Podczas stałej współpracy i osiągnięciu pewnego pułapu zakupów możliwe są stałe rabaty specjalne. Każde przyrznie rabatu specjalnego , będzie poprzedzone rozmową na temat ich wysokości. Zapraszamy.

 

 

Odpowiedzialność

 

Całą odpowiedzialność za działanie sklepu www.majsterkownia.pl ponosi jego wyłączny właściciel:

Mirad s.c.

62-020 Swarzędz

ul.Gen. Bema 17

NIP: 777-289-56-67

REGON:  300247352

 

Odpowiedzialność Mirad s.c.. jest ograniczona do odpowiedzialności za towar - w wypadku dostarczenia uszkodzonego (uszkodzenia powstałe w transporcie) lub niezgodnego z zamówieniem produktu/produktów Mirad s.c. zobowiązuje się do ich wymiany na nowe ( pod warunkiem spełnienia przez Klienta warunków opisanych w temacie regulaminu „Bezpieczeństwo przesyłki” .

Sklep www.Majsterkownia.pl nie odpowiada za szkody pośrednie związane z opóźnieniem w dostawie lub niemożliwością dostarczenia zamówionego towaru. Nie ponosimy odpowiedzialności także, za zmiany dokonane przez producenta w kompletacji i kolorystyce.

Nie odpowiadamy za przerwy w działaniu, błędy i jakość połączeń. Ponadto zastrzegamy sobie prawo zmiany tego regulaminu bez powiadomienia użytkowników.

 

 

Zwroty

 

Klient ma prawo do zwrotu kupionego towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez względu na przyczynę. Zakupiony towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że:

- nie nosi śladów użytkowania,

- nie posiada wad i zniszczeń, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji,

- towar znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu.

 

 

Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) z dnia 10 marca 2003 r.: "Umowy zawierane z konsumentem bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, w szczególności drukowanego lub elektronicznego formularza zamówienia niezaadresowanego lub zaadresowanego, listu seryjnego w postaci drukowanej lub elektronicznej, reklamy prasowej z wydrukowanym formularzem zamówienia, reklamy w postaci elektronicznej, katalogu, telefonu, telefaksu, radia, telewizji, automatycznego urządzenia wywołującego, wizjofonu, wideotekstu, poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 144, poz. 1204), są umowami na odległość, jeżeli kontrahentem konsumenta jest przedsiębiorca, który w taki sposób zorganizował swoją działalność."

 

Art. 7 ust. 1 Ustawy mówi, że "Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1".

 

Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (paragon, faktura VAT). Nasza firma zobowiązuje się do zwrotu wartości produktu w ciągu 7 dni, przelewem, na konto wskazane przez kupującego. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Zwracany towar klient odsyła również na własny koszt.

 

 

Postanowienia końcowe

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.

Zawartość sklepu internetowego www.Majsterkownia.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Wszelkie informacje na temat oferowanego sprzętu są zgodne z danymi producenta.

Sądem właściwym dla rozpatrywania wszelkich sporów jest sąd właściwy dla siedziby firmy Mirad s.c..

Złożenie zamówienia w sklepie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.

 

Uwaga

Zdjęcia towarów prezentowanych na stronie, mogą nieznacznie się różnić od oryginału i są zamieszczone w celach poglądowych.

Wszelkie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli a na stronie www.Majsterkownia.pl zostały umieszczone ze względów informacyjnych.

Kopiowanie opisów towarów należacych do firmy Mirad s.c., bez uprzedniej zgody właściela są zabronione.

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 38 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-08
Rewelacja !
2021-05-19
Realizacja nastąpiła bardzo szybko - 2 dni od zamówienia paczka była w paczkomacie. Towar zgodny z zamówieniem, do tego niespodzianka - katalogi różnych narzędzi dołożone do paczki.
pixel