Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak działa mata antyzmęczeniowa?

2021-04-15
Jak działa mata antyzmęczeniowa?

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o dobrego pracownika. Dlatego gdy takiego już zatrudniamy, warto o niego zadbać. Leży to w najlepszym interesie zarówno pracownika jak i pracodawcy. Mata antyzmęczeniowa korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pracownika, a więc i wydajność jego pracy.

Mata antyzmęczeniowa remedium dla pracy stojącej.

Zarówno pracy jak i w domu mamy do czynienia z twardym podłożem. Nie służy ono naszemu zdrowiu. Stanie, czy po prostu opieranie na nim stóp powoduje uczucie zmęczenia. Jest ono spowodowane meczenie się mięśni i stawów, nieprzystosowanych do tego typu powierzchni. Sztuczne napięcie mięśni, niesie liczne następstwa takie jak problemy z krążeniem i żylaki. To co dla pracownika oznacza narastające problemy zdrowotne, dla pracodawcy równoznaczne jest ze spadkiem wydajności.

Na co zwrócić uwage wybierajac matę antyzmęczeniową?

Najprostszym rozwiązaniem są maty antyzmęczeniowe. Bezwiednie wymuszają one niewielkie zmiany ułożenia stóp. Pobudza to układ krążenia do działania, jednocześnie redukując napięcie mięśni. Dodatkowym plusem jest izolacja stóp od zimnego podłoża.

Wybierając maty antyzmęczeniowe dla swojej firmy warto zwrócić uwagę na jej właściwości. Podstawą są jej właściwości antypoślizgowe. Dlatego matę należy starannie dobrać do stanowiska pracy. Inny rodzaj maty jest potrzebny, do pracy przy biurku, inny do suchego stanowiska pracy, a zupełnie inny do miejsca gdzie mamy do czynienia z płynami, smarami i iskrami. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania markowego producenta Coba Europe.

Pełen asortyment znajdziesz w dziale: maty antyzmęczeniowe.

Polecane

Mata antyzmęczeniowa Orthomat Dot

Mata antyzmęczeniowa Orthomat Dot

155,00 zł - 4 352,00 zł brutto
Mata antyzmęczeniowa Orthomat Dot

Mata antyzmęczeniowa Orthomat Dot

138,00 zł - 4 245,00 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-09-28
Super
2022-04-30
Super
pixel